Raport kartkowy: Nikt nie pauzuje, siedmiu zagrożonych

Adrian Danek i Jakub Łukowski wracają do gry. Obaj pauzowali w meczu z Resovią z powodu kartek. Pierwszy z nich obejrzał czwarty żółty kartonik w sezonie z ŁKS-em, zaś Łukowski został zawieszony za czerwoną kartkę na dwa mecze za faul na Macieju Dampcu (Stomil).

Na kartki szczególnie muszą uważać  Mario Zebić, Piotr Malarczyk, Zvonimir Petrović i Marcin Szpakowski (siedem napomnień) oraz Adam Frączczak, Grzegorz Szymusik i Filipe Oliveira (po trzy).

Cztery kartoniki w sezonie otrzymał Marcel Gąsior, ale on odcierpiał już karę. Sześć „żółtek” obejrzeli Łukasz Sierpina (obecnie poważnie kontuzjowany) i Michał Koj.
Po dwie kartki mają Konrad Forenc i Jacek Podgórski. Raz karani byli Dawid Błanik, Oskar Sewerzyński, Jakub Łukowski, Jakub Górski oraz Jacek Kiełb.

W zespole z Legnicy najwięcej żółtych kartek ma Szwajcar Maxime Dominguez, który był karany sześć razy. Cztery kartoniki oglądał obrońca Nemanja Mijuskovic (już pauzował). Po trzy Mehdi Lehaire, Damian Tront i Marcin Garuch.
Dwie kartki na swoim koncie mają Dominikanin Julio Martinez, Hiszpan Jon Aurtenetxe, Brazylijczyk Bruno Garcia, Maciej Śliwa oraz Kamil Zapolnik. Raz kartkę oglądali Szymon Matuszek, Szymon Stróżyński i Belg Hamza Bahaid.

Kamil Dulęba

Marcin

Share:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *