Raport kartkowy: Jeden pauzuje, trzech musi uważać

Czterech piłkarzy Korony Kielce musi uważać żeby nie dostać czwartej żółtej kartki w sezonie, która spowoduje pauzę w meczu z Resovią. Jeden z zawodników nie zagra przez czerwoną kartkę.

Jakub Łukowski będzie pauzował w dwóch najbliższych meczach z powodu bezpośredniej czerwonej kartki w meczu ze Stomilem Olsztyn. W wyjazdowym spotkaniu z ŁKS-em na kartki muszą uważać napastnik Adam Frączczak, obrońcy Adrian Danek i Grzegorz Szymusik, a także portugalski pomocnik Filipe Oliveira.

Cztery kartoniki w sezonie otrzymał Marcel Gąsior, ale on odcierpiał już karę. Pauzę za sobą ma także zawodnik z pięcioma kartonikami – Mario Zebić.  Najwięcej, bo sześć „żółtek” obejrzeli Łukasz Sierpina, Piotr Malarczyk, Marcin Szpakowski, Zvonimir Petrović i Michał Koj.
Po dwie kartki mają Konrad Forenc i Jacek Podgórski. Raz karani byli Dawid Błanik, Oskar Sewerzyński, Jakub Łukowski, Jakub Górski oraz Jacek Kiełb.

W zespole ŁKS-u najwięcej kartek obejrzał Maksymilian Rozwandowicz. Kapitan łodzian zobaczył w obecnym sezonie pięć żółtych kartoników. Po cztery kartki mają Jakub Tosik, Pirulo, Bartosz Szeliga (odcierpieli karę) i Oskar Koprowski, który nie zagra z Koroną.
Trzy razy karani byli Maciej Wolski, Adrian Klimczak i Maciej Dąbrowski. Dwie kartki na koncie mają Adam Marciniak, Antonio Dominguez, Piotr Gryszkiewicz, Piotr Janczukowicz, Stipe Juric i Javi Moreno, a po jednej Ricardinho, Kelechukwu Ebenezer, Michał Trąbka, Mieszko Lorenc, Nacho Monsalve oraz bramkarz Marek Kozioł.

Kamil Dulęba

Marcin

Share:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *