Raport kartkowy: Dwóch pauzuje, sześciu zagrożonych

Marcin Szpakowski i Piotr Malarczyk nie zagrają z Sandecją Nowy Sącz z powodu żółtych kartek. Obaj w ostatnim meczu obejrzeli ósmy kartonik. 

Na kartki szczególnie muszą uważać  Mario Zebić i Zvonimir  Petrović (siedem napomnień) oraz Adam Frączczak, Jacek Podgórski, Grzegorz Szymusik i Filipe Oliveira (po trzy). Bośniacki pomocnik i tak nie zagra, ponieważ zmaga się z kontuzją.

Cztery kartoniki w sezonie otrzymał Marcel Gąsior, ale on odcierpiał już karę. Sześć „żółtek” obejrzeli Łukasz Sierpina (obecnie poważnie kontuzjowany) i Michał Koj.
Dwie kartki zobaczył Konrad Forenc. Raz karani byli Dawid Błanik, Oskar Sewerzyński, Jakub Łukowski, Jakub Górski, Roberto Corral oraz Jacek Kiełb.

W zespole Sandecji najwięcej razy karany był Elhadji Maissa Fall. Senegalczyk zobaczył w sezonie już dziewięć żółtych kartek. Pauzowali już Sebastian Rudol i Kamil Słaby (osiem żółtych kartoników) i Michał Walski (cztery).
Przerwą w następnym meczu zagrożeni są Rafał Kobryń, Tomasz Boczek (siedem kartek) i Dawid Pietrzkiewicz (trzy).
Po sześć otrzymali Bartłomiej Kasprzak, Damir Sovsic i Błażej Szczepanek, pięć razy napominani byli Robert Janicki i Damian Chmiel.
Dwie kartki obejrzeli Svetoslav Dikov, Jakub Zych, Michal Piter-Bucko i Dawid Szufryn. Po jednej Kornel Osyra oraz Gershon Koffie.

Kamil Dulęba

Share:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *