Raport kartkowy: Dwóch pauzuje, aż sześciu zagrożonych

Dwóch zawodników Korony nie zagra z Resovią Rzeszów, a sześciu musi uważać żeby nie pauzować w Legnicy.

Adrian Danek oraz Jakub Łukowski nie zagrają przeciwko Resovii z powodu kartek. Pierwszy z nich obejrzał czwarty żółty kartonik w sezonie z ŁKS-em, zaś Łukowski został zawieszony za czerwoną kartkę na dwa mecze (jeden już odcierpiał) za faul na Macieju Dampcu. Na kartki szczególnie muszą uważać  Mario Zebić, Piotr Malarczyk i Marcin Szpakowski (siedem napomnień) oraz Adam Frączczak, Grzegorz Szymusik i wracający do zdrowia Portugalczyk Filipe Oliveira (po trzy).

Cztery kartoniki w sezonie otrzymał Marcel Gąsior, ale on odcierpiał już karę. Sześć „żółtek” obejrzeli Łukasz Sierpina (obecnie poważnie kontuzjowany), Zvonimir Petrović i Michał Koj.
Po dwie kartki mają Konrad Forenc i Jacek Podgórski. Raz karani byli Dawid Błanik, Oskar Sewerzyński, Jakub Łukowski, Jakub Górski oraz Jacek Kiełb.

W zespole Resovii najwięcej razy karany był Josip Soljić. Chorwat oglądał już osiem żółtych kartek. Po cztery mają Bartosz Jaroch i Rafał Mikulec. Krok od pauzy są Jakub Wróbel, Bartłomiej Wasiluk, Radosław Adamski i Damian Hilbrycht (po trzy napomnienia).
Dwa razy karani byli Marek Mróz, Dawid Kubowicz, Aleksander Komor, Bartłomiej Eizenchart oraz golkiper Branislav Pindroch. Jedną kartkę ma Łukasz Ostrowski, Daniel Pieraszkiewicz i Sebastian Strózik.

Marcin

Share:

1 Responses to the post:

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *