Zareklamuj się przy meczu Korony w Lidze Mistrzów! [OFERTA SPONSORSKA]

Już za tydzień (9 października, godz. 17) młodzieżowa drużyna Korony rozpocznie rywalizację w rozgrywkach UEFA Youth League. Rywalem kielczan na wyjeździe będzie mistrz Hiszpanii juniorów Real Saragossa. Dla kieleckiego klubu będzie to pierwszy w historii międzynarodowy mecz o stawkę. Dlatego oczywistym jest, że na tym wyjątkowym wydarzaniu nie może zabraknąć Co w Koronie?

I tu płynnie przechodzimy do kluczowej kwestii;) Planuję dość dużą aktywność medialną związaną z wyjazdem do Hiszpanii, więc jeśli ktoś z Was albo Waszych znajomych (firma, instytucja, ale także osoba prywatna) byłby zainteresowany choć niewielkim finansowym wsparciem tych działań, to byłoby mi niezmiernie miło. Oferta sponsorska jest elastyczna – dlatego o szczegółach chętnych chętnie poinformuję bezpośrednio – ale ci, którzy zdecydowaliby się z niej skorzystać na pewno będą bardzo widoczni przy każdym poście publikowanym wokół meczu Real Saragossa – Korona Kielce na fanpagu Co w Koronie? oraz na stronie www.cowkoronie.pl.

Ten projekt od początku funkcjonowania finansowany jest ze środków mojej firmy. To inicjatywa absolutnie hobbystyczna, ale mam nadzieję, że na takim poziomie, który Was zadowala. Każdego dnia staram się dostarczać treści, które Was zaciekawią i często, o których tutaj dowiecie się jako pierwsi. Kilkudniowy pobyt w Hiszpanii wiąże się z całkiem sporymi kosztami (przeloty, hotel, przejazdy itd.), więc nie ukrywam, że każde wsparcie byłoby po prostu sporym odciążeniem;)

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu:
mail: mesierpien@wp.pl; maciek@cowkoronie.pl
tel: 694 944 639
lub za pośrednictwem Facebooka: przycisk „Wyślij wiadomość”.

Pozdrawiam Maciej Sierpień.

P.S. Każda firma ma oczywiście możliwość odliczenia sobie kosztów takiej reklamy😉

Share:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *