Zamieszanie z Sewerzyńskim. Do Gdyni nie pojedzie!

Najpierw o Oskarze Sewerzyńskim zrobiło się głośno z powodu dobrej postawy na zgrupowaniu w Turcji i wielkiej szansie na występ w meczu z Arką , a teraz w związku z zamieszaniem z kontraktem. Młody pomocnik w spotkaniu w Gdyni na pewno nie zadebiutuje w ekstraklasie.

Tak chwalony przez sztab szkoleniowy i kolegów piłkarz został z powrotem przesunięty do drużyny juniorów. Powód? Jak to często w takich przypadkach bywa, problemem okazały się sprawy finansowe. Oskar Sewerzyński miał w tym tygodniu podpisać pierwszy profesjonalny kontrakt z Koroną, ale warunki zaproponowane przez menedżera zawodnika byłego reprezentanta Polski Grzegorza Rasiaka są nie do przyjęcia dla władz kieleckiego klubu. Rozbieżności są na tyle duże, że obecnie nie ma szans na wypracowanie kompromisu. Do czasu aż obie strony go nie osiągną, 17-letni pomocnik nie będzie brany pod uwagę przez Gino Lettieriego przy ustalaniu składu.

Share:

One Response to the post:

  • Adik49
    w 10:43

    Chłopak zrezygnował ze zgrupowania U18 zeby teraz nawet nie uczestniczyc w treningach z 1 druzyna… Nie zalamuj sie chlopaku, wymanewrowal Cie prezesik z trenerkiem. Ten klub jest tak nieprofesjonalny ze glowa mała! Ludzie, tu sie nigdy nic nie zmieni! Szok!

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *