Trener ŁKS-u: To był marny meczu z obu strony

Jeśli ktoś miał wygrać taki mecz, to właśnie taki po rzucie karnym – podsumował porażkę swojego zespołu Kazimierz Moskal, trener ŁKS-u.

Zdaniem trenerów:

Kazimierz Moskal, trener ŁKS-u: To był marny mecz w wykonaniu obu drużyn. Jeśli ktoś miał wygrać takie spotkanie, to właśnie po rzucie karnym. Dużo błędów było w dzisiejszym spotkaniu. Boli nas ta porażka i jest mi wstyd, bo zagraliśmy bardzo słabo. Nic nam nie wychodziło. Nawet proste podania, wszystko wybijaliśmy w trybuny.

Maciej Bartoszek, trener Korony: W pierwszej połowie graliśmy bardzo nerwowo. Po odbiorze piłki zbyt szybko ja traciliśmy. Dużo walki i nerwowości. Na drugą część zmieniłem ustawienie. Zagraliśmy spokojniej i mieliśmy więcej sytuacji, po których stworzyliśmy kilka szans na zdobycie gola. Dla mnie liczy się efekt końcowy. Wcześniej Korona była chwalona za styl, a nie było punktów.

Rodrigo Zalazar dużo dzisiaj zrobił. Mógł strzelić gola i mieć asystę. Nie miał łatwej sytuacji, bo podskoczyła mu piłka.

Adnan Kovacević i Themistoklis Tzimopoulos zagrali dzisiaj bardzo dobrze. Ognjen Gnjatić także, wrócił na swoją pozycję i wyglądał bardzo dobrze. Możemy mieć pretensje o straty do Kuby Żubrowskiego, ale sporo ich miał także Petteri Forsell. Nie było to łatwe spotkanie, bo ŁKS grał dobry futbol.

Powtórzę się, ale to nie styl był dzisiaj najważniejszy. Mamy pierwsze trzy punkty i to jest dla nas najważniejsze. Inaczej budujemy Koronę, niż wówczas, gdy pierwszy raz ją prowadziłem. Mamy teraz znacznie mniej czasu.

not. Kamil Dulęba

Share:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *