Rozmowy ostatniej szansy? Rymaniak negocjuje kontrakt

Do końca tygodnia powinno wyjaśnić się czy nową umowę z Koroną podpisze Bartosz Rymaniak. Kapitan Korony dawał sobie już kilka terminów na zakończenie rozmów z klubem, ale wszystko wskazuje, że teraz sprawa doczeka się wreszcie rozstrzygnięcia.

Negocjacje na linii Korona – Rymaniak wyjątkowo się przeciągają. 29-letni obrońca liczył, że zimą uda mu się znaleźć klub za granicą i wstrzymywał się z podpisaniem nowej umowy w Kielcach. Po zamknięciu okienka transferowego sprawa wydaje się już znacznie bardziej prosta. Bo albo Bartosz Rymaniak w najbliższych dniach parafuje kontrakt albo po sezonie za darmo odejdzie z Korony.

W tej chwili trudno przewiedzieć jak ostatecznie zakończy się sprawa. Szanse można oceniać 50 na 50. Wciąż są spore rozbieżności w kwestii warunków nowej umowy. W tym tygodniu na rozmowę z prezesem Krzysztofem Zającem przyjeżdża menedżer zawodnika – Jarosław Solarz. Obie strony mają nadzieję, że uda się wypracować porozumienie, bo obie strony są zainteresowane kontynuowaniem współpracy.

Podobnie sprawa dotyczy partnera Bartosza Rymaniaka z defensywy – Adnana Kovacevicia. Bośniak również otrzymał ofertę nowego kontraktu. I wszystko wskazuje, że 25-letni stoper w tym tygodniu go parafuje.

Rymaniak w tym sezonie zagrał w 24. z 26. meczów w ekstraklasie, w każdym spędzając czas od pierwszej do 90. minuty. W takiej samej liczbie spotkań wystąpił Kovacević, ale tylko w 18. w pełnym wymiarze.

Share:

One Response to the post:

  • Raskolnikov
    w 07:56

    Mam nadzieję, że podpisze kontrakt ale podwyżka to mu się nie należy… gra w tym sezonie naprawdę średnio jak na siebie szczególnie od czasu gdy „próbował” wyjechać za granicę. Tylko jedna asysta w tym sezonie… prawie 30 lat już raczej nie zaliczy super skoku formy

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *