Powrót Soriano wciąż niepewny. „To problem w głowie”

Początek wiosny nie jest udany dla Elii Soriano. Włoski napastnik z powodu kontuzji dłoni stracił dwa pierwsze mecze. Jego występ w piątkowym spotkaniu z Pogonią Szczecin też stoi pod znakiem zapytania.

29-letni napastnik urazu nabawił się w trakcie ostatniego, zimowego sparingu ze Stalą Mielec. Początkowo miał pauzować tylko w meczu w Gdyni, ale jego powrót do gry przedłuża się. Wątpliwe, żeby Soriano był gotowy na spotkanie z Pogonią. – Elia trenuje z nami, ale widać, że nie robi tego na sto procent. To może być problem, który siedzi w głowie. Niedawno miał operację i gdy biega stara się chronić rękę – mówi trener Gino Lettieri.

Na szczęście niepewny udział włoskiego napastnika to jedyne kadrowe zmartwienie Korony przed meczem z „Portowcami”. Po kartowej pauzie wraca pomocnik Jakub Żubrowski, a pozostali piłkarze, którzy grali z Lechią nie narzekają na problemy zdrowotne. Nikt po ostatnim spotkaniu nie wypadł też za kartki.

Inaczej w obozie rywali. W Kielcach trener Kosta Runjaić nie będzie mógł skorzystać z Davida Steca i Łukasz Walukiewicza (kartki) oraz kontuzjowanego Huberta Matyni.

Początek meczu Korony z Pogonią na Suzuki Arenie w piątek o godz. 20.30.

Share:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *