Porażka Korony po słabym meczu na Suzuki Arenie

W 4. minucie ładną akcję przeprowadził Jacek Podgórski, który dośrodkował w pole karne, ale tam nikt nie przeciął toru lotu piłki. W 21. minucie fenomenalną sytuację miał Adam Frączczak. Napastnik Korony znalazł się na piątym metrze przed bramką, ale fatalnie spudłował. Po dwóch kwadransach o uderzenie pokusił się Jacek Podgórski, ale futbolówkę pewnie chwycił Konrad Jałocha.
Pod koniec pierwszej połowy kielczanie stracili gola. Dominik Połap zagrał długie podanie na głowę Tomasa Malca, ten dograł do Damiana Nowaka, który na raty pokonał Konrada Forenca.

Fot. Kamil Bielaszewski

Od początku drugiej połowy lepiej grali goście. Najlepszą sytuację w 56. minucie miał Damian Nowak, ale świetnie między słupkami zachował się Forenc. Kielczanie próbowali odpowiedzieć za sprawą Mateusza Lewandowskiego, który wszedł z ławki, ale jego strzał głową pewnie wyłapał golkiper przyjezdnych.
Goście mieli jeszcze szansę podwyższyć prowadzenie. Jednak w 82. minucie minimalnie pomylił się Bartosz Biel. Końcówka spotkania to rwana gra z obu stron, ale to GKS dopiął swego i wygrał spotkanie.

Kamil Dulęba

Share:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *