Okienko zamyka się. Korona zrobi transfer last minute?

Zimowe okienko transferowe w Polsce zamknie się za dwa dni i pewnie wszyscy zastanawiacie się, czy Korona zakontraktuje jeszcze nowego piłkarza? Niestety wszystko wskazuje, że wiosną zespół będzie radził sobie w takim składzie personalnym jakim obecnie dysponuje trener Gino Lettieri.

To nie oznacza oczywiście, że władze klubu nie próbowały w ostatnich tygodniach pozyskać kolejnych zawodników. Rozmawiano np. z jednym z zagranicznych napastników, przedstawiano mu konkretną ofertę, ale piłkarz długo się nad nią zastanawiał, zwlekał, odkładał moment podjęcia decyzji i ostatecznie to Korona mu podziękowała…

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że kielecki klub – wspólnie z Cracovią – zainteresowany jest lewonożnym obrońcą/skrzydłowym Serbem Aleksandarem Bjelicą. Z tego co udało mi się dowiedzieć, Korona rzeczywiście sondowała możliwość sprowadzenia zawodnika z belgijskiego KV Oostende, ale na wstępnym zapytaniu się skończyło. Wątpliwe, żeby piłkarz trafił do Kielc.

fot. sport.be

Być może przed samym zamknięciem okienka (w czwartek o północy) pojawi się dla Korony jakaś oferta „last minute”, ale w obecnej sytuacji to mało realny scenariusz. W przerwie zimowej kielecki klub pozyskał tylko dwóch nowych piłkarzy: bośniackiego pomocnika Ognjena Gnjaticia i estońskiego stopera Joonasa Tamma.

Share:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *