Miśkiewicz z szansą na nowy kontrakt z Koroną

Michał Miśkiewicz rozmawia z władzami Korony o nowym kontrakcie. Obecna umowa z 30-letnim bramkarzem wygasa po sezonie.

Zawodnik chce zostać w Kielcach, klub również jest zainteresowany dalszą współpracą. – Odbyliśmy już kilka spotkań w tej sprawie z prezesem. Mam nadzieję, że wkrótce uda nam się dojść do porozumienia. Najważniejsze, że jest wola z obu stron – mówi były golkiper Wisły Kraków.

Miśkiewicz trafił do Korony w letnim oknie transferowym. Jesienią w ekstraklasie zagrał jednak tylko w jednym meczu – w kończącym rundę spotkaniu z Miedzią Legnica. Mimo długiej przerwy zaprezentował się z bardzo dobrej strony, zachował czyste konto, kilka razy popisując się udanymi interwencjami.

W inaugurującym wiosnę wyjazdowym meczu z Arką Gdynia to on stanie najprawdopodobniej między słupkami Korony. Matthias Hamrol, który jesienią był podstawowym bramkarzem (19 występów) z powodu kontuzji nie trenował z drużyną podczas zgrupowania w Turcji. Niemiec z polskim paszportem dopiero teraz wraca do normalnych zajęć z drużyną.

– Rywalizacja na pewno będzie, a ona zawsze dobrze wpływa na drużynę. W kadrze jest jeszcze kilku młodych chłopaków, którzy również mają swoje ambicje. Ale ja też ja mam. Przychodziłem do Korony z myślą, żeby być podstawowym bramkarzem i dążę do tego na każdym treningu – podkreśla Michał Miśkiewicz.

Share:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *