Chcesz być blisko Korony? Dołącz do redakcji!

To oferta skierowana do wszystkich, którzy chcieliby zostać dziennikarzami sportowymi, a konkretnie tymi, zajmującymi się futbolem oraz być blisko Korony Kielce, ale nie wiedzą, jak się do tego zabrać i rozpocząć swoją przygodę.

W związku z rozwojem portalu CowKoronie.pl poszukuję osób chętnych do pisania tekstów, relacji z meczów, przeprowadzania wywiadów z piłkarzami, trenerami itp. Jednym słowem gwarantuję miejsce – po roku funkcjonowania portalu ze sporą już liczbą czytelników – do publikowania.

Ale oczywiście nie tylko. Każdemu, kto naprawdę będzie chciał się nauczyć tego zawodu i poznać tajniki dziennikarstwa, oferuję indywidualną pomoc i całe doświadczenie. Moje oraz kilku moich kolegów po fachu 😉 Zapewniam, że na żadnych studiach nikt z Was nie nauczy się tego zawodu… Tu potrzebna jest przede wszystkim praktyka i wsparcie tych, którzy pewne etapy w tej pracy mają już za sobą.

www.cowKoronie.pl

Czy jest możliwość wynagrodzenia? – zapytacie pewnie. Jest. Sprawa jest jednak indywidualna, zależna od kilku czynników, m.in. od jakości dostarczanych tekstów.

Każdy członek redakcji CowKoronie.pl będzie oczywiście posiadał akredytację prasową upoważniającą do wejścia na domowe mecze kieleckiego zespołu, uczestnictwo w konferencjach, briefingach, otwartych treningach itp.

Niejako w bonusie, co tydzień, będziecie mogli również brać udział w nagrywaniu i produkcji youtubowego programu „Na Koronie”.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: maciek@cowkoronie.pl lub mesierpien@wp.pl, w wiadomości prywatnej na Facebooku lub w komentarzu, także pod tym artykułem. Próbka własnych tekstów mile widziana.

Share:

2 Responses to the post:

  • Damian

    Muszę przyznać, że oferta jest kusząca zwłaszcza dla sympatyków Korony Kielce. Sam jestem kibicem od ponad 10 lat i zawsze można mnie spotkać na trybunach Suzuki Arena. Przez 2 lata byłem studentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego, więc pewną wiedzę teoretyczną posiadam. Od grudnia 2018 roku jestem współpracownikiem internetowej redakcji Piłkarski Świat. W tym czasie udało mi się popełnić ponad 100 tekstów na różne tematy. Nie będę ukrywał, że jednym z marzeń jest zostanie dziennikarzem sportowym i liderem piłkarskiej opinii. Chciałbym połączyć swoją miłość do Korony wraz z pisaniem o życiu klubu.

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *