Bramkostrzelny pomocnik ze Stali trafi do Korony?

Do końca rundy pozostał jeszcze prawie miesiąc, ale władze Korony cały czas przygotowują transfery na wiosenną walkę w ekstraklasie. Kielecki klub poważnie zainteresowany jest pozyskaniem środkowego pomocnika Stali Mielec Bartosza Nowaka.

26-latek w ekipie z Mielca występuje od początku 2015 roku (z przerwą na półtoraroczny pobyt w Ruchu Chorzów), a jego kontrakt obowiązuje do końca przyszłego sezonu. W obecnych rozgrywkach pierwszej ligi zagrał we wszystkich 19 meczach, w których zdobył 8 goli (w tym zanotował hat-tricka w ostatnim wyjazdowym spotkaniu z Wigrami Suwałki) oraz dołożył sześć asyst.

Co ciekawe menedżerem Nowaka jest Marek Profus, który dba również o interesy Jakuba Żubrowskiego. A zatem negocjuje w tym momencie z kieleckim klubem nowy kontrakt dla swego protegowanego. Możliwe zatem, że w najbliższym czasie upiecze dwie pieczenie na kieleckim ogniu…

Tak jak informowałem wcześniej Korona jest blisko wypożyczenia z Jagiellonii Białystok innego gracza środka pola – Bartosza Kwietnia.

Share:

One Response to the post:

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *