Paweł Tomczyk nie będzie dłużej dyrektorem sportowym Korony Kielce. Rozstanie się z klubem jeszcze przed zakończeniem sezonu. Jak poinformował Damian Wysocki z portalu wkielcach.info 45-latek nie dokończy sezonu w kieleckim klubie i na początku tygodnia ma rozstać się z zespołem. Paweł Tomczyk pracuje w Koronie od 12 czerwca 2024 roku. Na stanowisku dyrektora sportowego zastąpił…
Czytaj dalej